Logo cukrárna, kavárna Choceň

Úvod > Naše výrobky > Dorty

Dorty z naší cukrárny

Vyrábíme dorty klasické máslové, šlehačkové, svatební a dětské podle přání zákazníka. V poslední době jsou velice oblíbené dorty šlehačkové, zdobené nakrájeným ovocem a čokoládovými dekoracemi. Cena dortu se vždy odvíjí od jeho váhy a pracnosti. Přibližnou cenu požadovaného dortu Vám sdělí naše prodavačka. Pokud máte zájem o dort s jiným motivem než který najdete v našem katalogu, rádi ho pro Vás dle předlohy uděláme! stačí se jen u nás zastavit se svojí představou! :)

Dort sova s holčičkou z cukrárny V uličce Choceň

Kdy u nás dorty objednávat?

Prosíme Vás, aby jste objednávky na dorty uskutečňovali s předstihem tak, abychom měli dostatek času na sehnání potřebných surovin, napečení korpusu a samotnou výrobu Vašeho dortíku. Nejlépe pět a více dní dopředu. Některé dorty, ale můžeme zvládnout udělat i na počkání. Záleží na vytíženosti naší výroby.

| Katalog dětských dortů - Nenašli jste v našem katalogu dort podle Vašich představ? S jinou postavičkou, tvarem nebo motivem? Zastavte se u nás domluvit. Rádi vyhotovíme dort zcela dle Vašich představ. V letošním roce nejvíce vyrábíme dorty na motiv kostičkové hry Minecraft a také na pohádku Ledové království.
| Katalog klasických dortů - Tento katalog je zaměřený na čistě klasické dorty - máslové nebo šlehačkové určené převážně pro dospělé. U nás na prodejně máme tento katalog obsáhlejší. V poslední době jsou velice oblíbené šlehačkové dorty zdobené ovocem. Pokud byste měli zájem, neváhejte se u nás zastavit.
| Katalog sportovních dortů - Po domluvě není problém vyhotovit jakýkoliv dort mimo tento katalog na motiv jiného sportovního klubu nebo sportu samotného. Nejčastěji však děláme sportovní dorty pro malé fotbalisty a florbalisty. V poslední době jsou také velice časté dorty s motivem cyklistiky, která je v okolí Chocně tak oblíbená.

Další námi aktuálně vyrobené dorty najdete na našich facebookových stránkách.


Objednávání svatebních dortů

V případě svatebních dortů je lepší dorty osobně domlouvat na několik měsíců dopředu. Svatební dorty potřebují přece jenom více péče a tak jich nelze v jeden den zvládnout hned několik. Samozřejmostí je možnost zavezení svatebního dortu přímo na svatební hostinu v blízkém okolí Chocně našim chladícím vozem zdarma. V ostatních případech pak po domluvě. Na svatební hostiny je také možnost u nás objednat velké zákusky, mini zákusky a svatební máslové koláčky.

Svatební dort z cukrárny V uličce Choceň

Telefon: 739 420 957 | Email: info(a)cukrarnachocen.cz | Adresa: Prokopská 287 Choceň

© 2016 Cukrárna "V uličce" Choceň - cukrárna, kavárna, prodejna zmrzliny.
Všechna práva vyhrazena - Podmínky užití webu